Služby

Webové stránky

Web je základní nástrojem marketingové prezentace na internetu. Webové stránky připravíme na míru vašim požadavkům a v souladu s moderními trendy.

Potřebuji web

Kódování šablon

Responzivní HTML šablony se přizpůsobují všem velikostem a rozlišení zařízení. Šablony vyvíjíme v souladu s nejnovějšími standardy a postupy.

Potřebuji šablonu

Redakční systém

Máte hotový statický web a potřebujete ho nasadit na systém, který umožní jeho editaci? WordPress zvládneme doprogramovat a upravit na míru.

Potřebuji redakční systém

Audit webových stránek

Analýza webových stránek zjišťuje, jak byly splněny stanovené cíle webu. Audit web prověřuje z různých hledisek a podle všech důležitých kritérií.

Potřebuji audit

Online marketing

Společně vybereme ideální kombinaci nástrojů: PPC kampaně Google Ads a Sklik, SEO optimalizace webových stránek, správa sociálních sítí, e-mailing ...

Potřebuji být vidět

Konzultace

Potřebujete pomoci s Vaší prezetnací na internetu? Sháníte někoho, kdo vám zajistí, že vás dodavatel webového řešení netahá za nos?

Potřebuji konzultaci

Chcete patřit mezi naše spokojené klienty?

Váš současný dodavatel se neustále vymlouvá, není na něj spolehnutí, každá úprava mu trvá dlouhou dobu? Připojte se mezi naše spokojené klienty, kteří vědí, že na nás je vždy spolehnutí.